KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354308
nr 1235 4308
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Oljemålning, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Bogserbåtar, signerad. Olja på pannå, 60x83
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:11:54
300 kr
350 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand